امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات

اهمیت امنیت اطلاعات و حفظ حریم شخصی در فضای اینترنت برهیچکس پوشیده نیست.وظیفه ماحفاظت اطلاعات شما و جلوگیری از فعالیت های غیرمجاز نظیر افشاء اطلاعات،نسخه برداری یا ضبط و... است.

نمایش همه ...
مانیتورینگ شبکه

مانیتورینگ شبکه

مانیتورینگ تجهیزات شبکه از حساس ترین فعالیت های تیم فناوری اطلاعات حرفه ای در یک سازمان است که خود به تنهایی موجب افزایش راندمان پرسنل و کارایی سرویس ها و کاهش هزینه هااست که آرامش خاطر را به همراه دارد.

نمایش همه ...
سرویس های مدیریت اینترنت

سرویس های مدیریت اینترنت

کنترل نحوه اتصال و میزان مصرف اینترنت پرسنل، دغدغه ی همیشگی مدیران است.اجرا و پیاده سازی سرویس های مدیریت اینترنت،بهترین راه حل برون رفت از هزینه های گزاف پهنای باند و ... است.

نمایش همه ...
مدیریت سطوح دسترسی کاربران

مدیریت سطوح دسترسی کاربران

یکی از دغدغه های مهم مدیران،دسترسی کاربران به اطلاعات،نرم افزارها،سخت افزارها،اینترنت و ... می باشد،که با بهره مندی از راهکارهای شبکه می توان این دغدغه را مرتفع نمود.

نمایش همه ...
تصویر روز
درباره ما

شرکت حامی سیستم از سال 1388 ، با بهره مندی از نیروهای جوان، متخصص و کارآمد و با هدف فعالیت در حوزه نرم افزار، سخت افزار و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری پا به عرصه صنعت انفورماتیک کشور نهاد.

مفتخریم که در این مدت با بهره گیری از تجربه و با اتکا بر توان علمی و فنی، گامهای موثری در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات خود برداشته و توانسته ایم با فعالیت در زمینه های فن آوری اطلاعات و ارتباطات، تبلیغات اینترنتی وآموزش منابع انسانی رضایت کارفرمایانی که ما را به عنوان مشاور و مجری پروژه های خود در این حوزه ها برگزیده اند جلب نماییم.

همواره بر این باور راسخ و استوار بوده ایم و خواهیم ماند که با بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده مطابق با استانداردهای روز دنیا، رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم و از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره بگیریم.

تلاش در جهت تقویت حوزه فنی و مدیریتی، عضویت در مجامع حرفه ای معتبر، گسترش روحیه تحقیق و توسعه و کسب رضایت کارفرما از مهمترین اهداف و برنامه های این مجموعه در برنامه کوتاه مدت خود می­باشد.

برخی از مشتریان حامی سیستم
بازرگانی مرادی

آسانا

صنایع غذایی رعنا

نوین حصار

هتل مدائن

صنایع غذایی سیم سیم

کرمان موتور

کلینیک خیریه حضرت ابوالفضل

هتل زاگرس

توس فیوز مشهد

بازرگانی علمایی

مجموعه فروشگاه های شهرما

نمایندگی هیوندای افشار

انجمن خیریه دیالیز مشهد

پارت کنترل خراسان

مدیریت پروژه های نمایشگاهی(مپنا)

شرکت داروسازی کیمیاگر توس

نیکوپاک

حسام صنعت شرق

صنایع غذایی دینا (چی توز)

هلدینگ نیک امیدواران

آبشار عاطفه ها

شرق رایا

شرکت سانیا

بازرگانی خانه نو

شرکت فرافن توس

گروه صنعتی به در رنگین

شرکت مهندسی نواختران

صنایع غذایی همیشه برنا- پوطار

شرکت تبلیغات پرند

شرکت طوس تایماز

شرکت نیسان شرق، پپسی

گروه صنعتی آسیا- تیرسان

شرکت چاپ و نشر پدیده زیبای شرق

شرکت ثابت الکتریک

شرکت مهتاب کارتن

کلیه حقوق متعلق است به حامی سیستم ©2017
طراحی وب سایت و پشتیبانی توسط اینتک