امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات

اهمیت امنیت اطلاعات و حفظ حریم شخصی در فضای اینترنت برهیچکس پوشیده نیست.وظیفه ماحفاظت اطلاعات شما و جلوگیری از فعالیت های غیرمجاز نظیر افشاء اطلاعات،نسخه برداری یا ضبط و... است.

نمایش همه ...
مانیتورینگ شبکه

مانیتورینگ شبکه

مانیتورینگ تجهیزات شبکه از حساس ترین فعالیت های تیم فناوری اطلاعات حرفه ای در یک سازمان است که خود به تنهایی موجب افزایش راندمان پرسنل و کارایی سرویس ها و کاهش هزینه هااست که آرامش خاطر را به همراه دارد.

نمایش همه ...
سرویس های مدیریت اینترنت

سرویس های مدیریت اینترنت

کنترل نحوه اتصال و میزان مصرف اینترنت پرسنل، دغدغه ی همیشگی مدیران است.اجرا و پیاده سازی سرویس های مدیریت اینترنت،بهترین راه حل برون رفت از هزینه های گزاف پهنای باند و ... است.

نمایش همه ...
مدیریت سطوح دسترسی کاربران

مدیریت سطوح دسترسی کاربران

یکی از دغدغه های مهم مدیران،دسترسی کاربران به اطلاعات،نرم افزارها،سخت افزارها،اینترنت و ... می باشد،که با بهره مندی از راهکارهای شبکه می توان این دغدغه را مرتفع نمود.

نمایش همه ...
تصویر روز
درباره ما

شرکت حامی سیستم از سال 1388 ، با بهره مندی از نیروهای جوان، متخصص و کارآمد و با هدف فعالیت در حوزه نرم افزار، سخت افزار و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری پا به عرصه صنعت انفورماتیک کشور نهاد.

مفتخریم که در این مدت با بهره گیری از تجربه و با اتکا بر توان علمی و فنی، گامهای موثری در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات خود برداشته و توانسته ایم با فعالیت در زمینه های فن آوری اطلاعات و ارتباطات، تبلیغات اینترنتی وآموزش منابع انسانی رضایت کارفرمایانی که ما را به عنوان مشاور و مجری پروژه های خود در این حوزه ها برگزیده اند جلب نماییم.

همواره بر این باور راسخ و استوار بوده ایم و خواهیم ماند که با بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده مطابق با استانداردهای روز دنیا، رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم و از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره بگیریم.

تلاش در جهت تقویت حوزه فنی و مدیریتی، عضویت در مجامع حرفه ای معتبر، گسترش روحیه تحقیق و توسعه و کسب رضایت کارفرما از مهمترین اهداف و برنامه های این مجموعه در برنامه کوتاه مدت خود می­باشد.

برخی از مشتریان حامی سیستم
شرکت سانیا

بازرگانی خانه نو

شرکت فرافن توس

گروه صنعتی به در رنگین

شرکت مهندسی نواختران

صنایع غذایی همیشه برنا- پوطار

شرکت تبلیغات پرند

شرکت لبنیات دلیران عنصری

شرکت طوس تایماز

شرکت نیسان شرق- پپسی

گروه صنعتی آسیا- تیرسان

شرکت لوتوس تجارت

شرکت آریان ماکارون

شرکت داروسازی کیمیاگر توس

شرکت چاپ و نشر پدیده زیبای شرق

 
کلیه حقوق متعلق است به حامی سیستم ©2017
طراحی وب سایت و پشتیبانی توسط اینتک