پشتیبانی شبکه

1396/12/09 تعداد بازدید: 14370
print

خدمات پشتیبانی شبکه

 

Network support

 

 

چرا اکثر مدیران یک شرکت حرفه ای را برای خدمات پشتیبانی شبکه انتخاب می کنند؟ آیا میدانید حدود 45 درصد مدیران سازمانها از اینکه با یک کارمند IT قرارداد پشتیبانی شبکه امضا کرده اند پشیمان هستند ؟ مواردی مثل عدم تعهد ، مرخصی های متعدد و ناگهانی ، عدم تخصص و تجربه کافی و … رایج ترین چالش هایی هستند که مدیران سازمانها با کارمند شبکه خود دارند! یکبار برای همیشه ، پشتیبانی شبکه سازمان خود را به یک شرکت متعهد بسپارید و با خیالی آسوده به کسب و کار خود بپردازید. شبکه سازمان توسط یک تیم متخصص و باتجربه ، مرتب کنترل و نظارت میشود و کوچکترین مشکلات فنی و امنیتی نیز از چشمان متخصصان شرکت خدمات پشتیبانی شبکه دور نمی ماند.

 

 

مدیران زیرک و آینده نگر به  منظور افزایش راندمان و کاهش هزینه های نگهداری، نصب و پشتیبانی شبکه سازمان خود؛ همیشه کیفیت ممتاز خدمات شبکه یک شرکت خوش نام را به خدمات ارزان قیمت یک شخص ترجیح میدهند و به خوبی میدانند که حجم امور خدمات نگهداری از شبکه به قدری حساس و زیاد است که یک گروه حرفه ای و با تجربه باید به آن رسیدگی کند نه یک نفر! 

حامی سیستم به لطف برخورداری از دانش روز و هماهنگی بالای تیمی که حاصل چندین سال سابقه کاری است ، توانسته کارنامه ای درخشان در حوزه خدمات شبکه از خود به جای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت های موفق در امر راه اندازی و خدمات پشتیبانی شبکه مطرح و انتخاب اول مدیران سخت گیر ! باشد ؛ بله مدیرانی که برای کسب و کار خود زحمت بسیار کشیده اند نیازهای خاصی هم باید داشته باشند و این سخت گیری آنهاست که توانسته است آنها را به جایگاه فعلی شان برساند. حامی سیستم در لیست رضایتمندی مشتریان خود ، از این قبیل مدیران سخت کوش ، رزومه ای خوب دارد. با توجه به اهمیت بالای یکپارچگی و پایداری یک شبکه برای سازمان ، حامی سیستم برنامه ای مناسب برای تامین امنیت و نگهداری از تجهیزات شبکه سازمان شما ارائه میکند و با پشتیبانی های سریع و انجام بازدیدهای دوره ای منظم ، مشکلات شبکه را در کمترین زمان ممکن برطرف میکند. حامی سیستم خود را به صورت حرفه ای مسئول نگهداری و محفاظت از شبکه سازمان شما می داند.

 

 

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری چه کاربردی دارند ؟

  • پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شرکت ها ، کارخانه ها و سازمان های متوسط و بزرگی که دارای شعب مختلف در سراسر کشور هستند و دفتر مرکزی آنها از طریق یک شبکه داخلی به شعب خود متصل شده است ، با استفاده از خدمات پشتبانی شبکه میتوانند کنترل کاملی روی شعبات خود داشته باشند که می بایست قرارداد پشتیبانی شبکه با یک شرکت معتبر انعقاد کنند.


  • اخیرا توجه ویژه ای به راه اندازی شبکه در موسسه های آموزشی شده است. پشتیبانی شبکه آموزشگاه ها و مراکز آموزشی نیز یکی دیگر از کاربردهای مرسوم خدمات پشتیبانی شبکه میباشد که سبب میشود این مراکز بتوانند به نحوا احسن ، برنامه های آموزشی خود را در بستر یک شبکه یکپارچه به کاراموزان خود ارائه دهند.

 

                     <<8 سال سابقه کاری و رضایت مشتریان مهمترین نشانه تعهد و تخصص حامی سیستم می باشد.>>

 

"هر لحظه پشتیبان شما هستیم."

 

 

کلیه حقوق متعلق است به حامی سیستم ©2017
طراحی وب سایت و پشتیبانی توسط اینتک