مزیت های رقابتی

تعداد بازدید: 13971
print


مزیت های حامی سیستم نسبت به دیگر رقبا چیست؟

 

 


 

 • تخصص در  زمینه کار با مراکز صنعتی
  ارائه خدمت به بیش از20 کارخانه صنعتی توسط تیم متخصص حامی سیستم، سبب شده است این شرکت تسلط کاملی به جنس کار مراکز صنعتی  داشته باشد. بدون شک این تجربه ارزشمند  برای سایر مراکز صنعتی میتواند بسیار مثمر ثمر باشد.  


 

 

  

 • نمایندگی فروش محصولات به صورت مستقیم 
  حامی سیستم توانسته است با تلاش خود نمایندگی محصولات خود را از شرکت های معتبر دریافت نماید. این ارتباط مستقیم منجر به کاهش هزینه ها و حذف واسطه گری و نیز افزایش حجم دریافت خدمات از شرکت های مادر  گردیده است.

 

 

 

 

 

 

 

 • اعلام رضایت تمامی مشتریان ازخدمات حامی سیستم
  مهم‌ترین ملاک کارفرمایان در انتخاب پیمانکار حوزه فناوری اطلاعات، اطمینان به دانش فنی، توانمندی اجرایی و پاسخ‌گویی به‌موقع و کارآمد به نیازهای موجود در حوزه عملکرد می‌باشد.
  حامی سیستم در سال‌های حضور در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همکاری با شرکت های بزرگ اطمینان‌بخش بودن و کارآمدی در پیش‌برد اهداف شرکت ها  را به اثبات رسانده است
  .
  رمز موفقیت شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، در دسترس داشتن نیروهای متخصص و متعهد از یک‌سو و از سویی دیگر برخورداری از توانمندی کارکرد تیمی در تمامی شرایط اجرایی و عملیاتی است.
  شرکت حامی سیستم با تجربه عملیاتی حضور در پیچیده‌ترین و حساس‌ترین پروژه‌های حوزه فناوری اطلاعات در لایه‌های گوناگون و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات از سال 1388 ارائه برترین سطوح خدمات در حوزه‌های کاری مرتبط را سرلوحه خود قرار داده و به لطف خداوند و همت همه همکاران، همواره توانسته است عالی‌ترین مراتب رضایت‌مندی را در مشتریان خود فراهم آورد
  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • موقعیت جغرافیایی
  سازمانها در زمان مواجهه با مشکلات شبکه کامپیوتری خود،سرعت در امر پشتیبانی را بسیار ضروری میدانند.حضور حامی سیستم در شهرک صنعتی توس، این امتیاز را به کارخانجات مستقر در این محدوده را میدهد که در سریعترین زمان ممکن به نیروهای پشتیبان دسترسی پیدا کنند. 

 

کلیه حقوق متعلق است به حامی سیستم ©2017
طراحی وب سایت و پشتیبانی توسط اینتک