اشتراک گذاری منابع

1401/12/22 تعداد بازدید: 482
print

هدف های متفاوت و متعددی در به اشتراک گذاری منابع هست. سوال ایجاد میشه که به اشتراک گذاری منایع یعنی چه؟ چه الزام و اهمیتی در به اشتراک گذاری منابع هست؟در واقع خیلی ساده اگر بخواهیم به موضوع بپردازیم، فرض کنید واحد حسابداری شما

 
10 تا کاربر فعال دارد و هر کاربر روزانه تعداد صفحات زیادی برای پرینت دارد. آیا برای هر کاربر باید یک پرینتر مجزا خریداری کرد؟

 

قطعا خیر. در این شرایط، به اشتراک گذاری منابع، اعم از سخت افزاری و نرم افزاری از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود. و تنها با به اشتراک گذاری یک پرینتر ، مبلغ بسیار قابل توجهی را از هزینه های سازمان کاهش خواهید داد.
حالا، منابع نرم افزاری هم دقیقا همینقدر مهم و پررنگ می باشند. از مهمترین موضوعاتی که ما در تجربه کاری خود خیلی زیاد آن را لمس کرده ایم ، به اشتراک گذاری نرم افزارهای درون سازمان اعم از، حسابداری، حضور و غیاب، بیمه، دستمزد و حقوق و ... می باشد.
با تکیه بر دانش فنی و تجربه چندین ساله در این زمینه، بهترین و کارآمدترین روش های به اشتراک گذاری منابع همراه با سطح دسترسی های لازمه برای هر کاربر را در سعی کردیم و خواهیم کرد که درا ختیار مشتریان عزیزمان قرار بدهیم.
 
 
کلیه حقوق متعلق است به حامی سیستم ©2017
طراحی وب سایت و پشتیبانی توسط اینتک