خدمات

 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  خدمات ما شامل پشتیبانی حضوری و غیر حضوری می باشد. در موارد غیر حضوری در صورت امکان با استفاده از نرم افزارهای ریموت از راه دور، مشکل را بررسی کرده و چنانچه نیاز به مراجعه حضوری کارشناس بود، در اسرع وقت هماهنگی جهت مراجعه حضوری

  ادامه مطلب
 • اشتراک گذاری منابع

  اشتراک گذاری منابع

  هدف های متفاوت و متعددی در به اشتراک گذاری منابع هست. سوال ایجاد میشه که به اشتراک گذاری منایع یعنی چه؟ چه الزام و اهمیتی در به اشتراک گذاری منابع هست؟در واقع خیلی ساده اگر بخواهیم به موضوع بپردازیم، فرض کنید واحد حسابداری شما

  ادامه مطلب
 • تلفن تحت شبکه VOIP

  تلفن تحت شبکه VOIP

  ویپ (Voip) یک سیستم تلفنی است که از طریق بستر اینترنت امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری با سرعت بالا و هزینه پایین و همچنین حفظ را برای ما فراهم می آورد.در رابطه با موضوع وویپ به اهمیت 3 موضوع خواهیم پرداخت.

  ادامه مطلب
 • مانیتورینگ شبکه

  مانیتورینگ شبکه

  مهم ترین مزیت مانیتورینگ شبکه این است که ما را از وضعیت موجود شبکه مطلع میکند تا بتوانیم با تغییر در ساختار و تنظیم آن مشکل را برطرف کنیم.ما در حامی سیستم، مانیتورینگ را نسبت به بزرگی یا کوچکی مجموعه بررسی کرده و با توجه به آن، استراتژی مانیتورینگ را برای مجموعه تعریف میکنیم.

  ادامه مطلب
 • مدیریت اینترنت

  مدیریت اینترنت

  از دیگر نگرانی و چالش های مدیران یک مجموعه که هر روزه با آن روبرو هستند، هزینه های بالای اینترنت مصرفی کاربران شبکه می باشد که مبالغ بسیار بالایی صرف خرید پهنای باند اینترنت در شبکه میشود.

  ادامه مطلب
 • امنیت شبکه

  امنیت شبکه

  امنیت شبکه چند لایه دفاعی را با هم ترکیب میکند که هر کدام از آن ها سیاست های خاصی را مشخص میکنند. موضوع امنیت را ما در دو محور "کنترل دسترسی" یعنی محدود کردن کاربران غیر مجاز به شبکه و "کنترل تهدید" جلوگیری از ایجاد هرگونه آسیب در یک سبکه یا سازمان توسط هکرها را مورد بررسی قرار می دهیم.

  ادامه مطلب
 • طراحی و اجرای زیرساخت شبکه

  طراحی و اجرای زیرساخت شبکه

  تعریف ما از یک زیر ساخت کارآمد همواره بر این بوده که بتواند تمامی نیاز های ارتباطی کاربران شبکه، بر اساس محدوده جغرافیایی استقرار، تعداد و نوع کاربران و مقدار ترافیک تولیدی در مبدا و مقصد توسط کاربران را از نظر سرعت و امنیت بالا با بالاترین کیفیت ممکن برآورده سازد.

  ادامه مطلب
 • دوربین های مدار بسته

  دوربین های مدار بسته

  دوربین های مدار بسته به دو دسته دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین مدار بسته تحت شبکه یا IP تقسیم میشوند. با استفاده از دوربین تحت شبکه شما در هر جای دنیا که باشید میتوانید به آن دوربین دسترسی داشته باشید ( این امکان با اعمال تنظیمات و سیاست هایی که ما انجام می دهیم قابل انجام است).

  ادامه مطلب
 • مشاوره و فروش تجهیزات

  مشاوره و فروش تجهیزات

  جهت ارائه بهتر خدمات و صرفه جویی در وقت مجموعه های گرامی جهت خرید تجهیزات، بررسی لازم را انجام داده و استعلام قیمت روز را گرفته و با مجموعه هماهنگی لازم را بعمل می آوریم. لازم به ذکر است که تمامی مشاوره ها و استعلامات در این زمینه رایگان بوده.

  ادامه مطلب
کلیه حقوق متعلق است به حامی سیستم ©2017
طراحی وب سایت و پشتیبانی توسط اینتک